Najgorętszy trend, czyli drewniana elegancja

Niebanalne dodatki wkraczają na rynek. Oryginalność i innowacyjność to ich motyw przewodni. Dlaczego ekologiczne gadżety stają się coraz bardziej pożądane przez Polaków?


Drewniane okulary to zdecydowanie MUST HAVE tego sezonu.
Są już dostępne w wielu sklepach optycznych w wersji dla kobiet i mężczyzn. Najczęściej w ofercie spotykamy się z drewnianymi okularami przeciwsłonecznymi oraz korekcyjnymi. Wiele oprawek wykonuje się z bambusa lub hebanu. Nacisk na jakość jest ogromny, ponieważ każdy klient ma wysokie oczekiwania względem tego produktu.


Wyróżnij się z tłumu
Na ulicach nie często możemy zobaczyć ludzi z drewnianymi okularami. Jest to świetny sposób na pokazanie swojego indywidualnego stylu.


Pozwól sobie na to
Cena takiego gadżetu waha się od 200-500zł, choć są i droższe.
Wszystko zależy od modelu oraz tworzywa.


To również dla Ciebie
Masz wadę wzroku i obawiasz się czy takie okulary to dobry pomysł? Jak najbardziej.
Soczewki w okularach korekcyjnych montuje optyk w salonie, więc istnieje nawet możliwość przeprowadzenia badania wzroku przed zakupem.


Różne warianty
Modeli okularów jest wiele, aby każdy wybrał coś dla siebie. W większości sklepów znajdziemy wersje dla mężczyzn oraz kobiet. Na prośbę klienta istnieje możliwość stworzenia indywidualnych i unikatowych oprawek, lecz wiąże się to z wyższą ceną.

06-10-2016
www.katalogoptykow.pl

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w salonach optycznych w Twoim miescie?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij